Szczegóły szkolenia / imprezy
VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa Opodatkowanie przedsiębiorstw
Kategoria: Konferencja naukowa
( Szkolenie )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 3.0
Zgłoszenia: 31 / 30
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2017-09-29
Data zakończenia: 2017-09-29
Organizotor:  Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

zapraszam w imieniu swoim oraz zarządu Zachodniopomorskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową „Opodatkowanie przedsiębiorstw”, która odbędzie się 29 września 2017 roku w Szczecinie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Zarząd ZOKIDP po raz kolejny postanowił włączyć się w organizację konferencji i umożliwić doradcom podatkowym bezpłatny udział w obradach.

UWAGA: W przypadku rezygnacji z udziału w konferencji w terminie krótszym niż 14 dni przed jej rozpoczęciem lub nieobecności uczestnik zostanie obciążony kosztami w wysokości 100 zł netto (123 zł brutto).

W załączeniu wstępna informacja na temat konferencji. Więcej informacji na stronie http://szafir.univ.szczecin.pl/finanse/

Na podstawie rozdziału VIa Zasad Etyki Zawodowej Doradców Podatkowych określającego zasady stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zarząd ZOKIDP postanowił, że biorący udział w konferencji doradcy podatkowi i obecni przez cały czas jej trwania uzyskają 3 /trzy/ punkty. Podstawą uzyskania określonej liczby punktów jest podpisanie listy obecności.

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są poprzez panel mDoradca na stronie https://mdoradca.krdp.pl/ do dnia 15.09.2017r.


Serdecznie zapraszam

w imieniu Zarządu ZOKIDP

Alicja Śrudka

Przewodnicząca

 

 

 

 

 

Organizator może utrwalać i dokumentować przebieg konferencji stąd wizerunek osób uczestniczących w konferencji może zostać utrwalony a następnie rozpowszechniony dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych lub promocyjnych Krajowej Izby Doradców Podatkowych.


!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy kliknąć w powyższy przycisk "Zaloguj się do panelu mDoradca". Przeniosą się Państwo do panelu logowania systemu mDoradca a następnie po zalogowaniu się do szczegółów wybranego szkolenia. Aby zapisać się na szkolenie kliknij "Wyślij zgłoszenie". Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie".
O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje się link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
Kategorie szkoleń
»Na górę »Strona główna »Drukuj
Zachodniopomorski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych
70-475 Szczecin,
Al. Wojska Polskiego 42/9
Strona Krajpwej Izby Doradców Podatkowych
tel. 91 485 13 16 - 18
fax 91 433 70 46
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia